Faipari üzemmérnök tablók

Valétálás éve szerint
          1975 1976 1977 1978 1979
1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989
1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

 

1975

Faipari üzemmérnök

Első sor: Demeter György, Rónai György, Szaniszló Róbert, Göde József [Sándor], Kellner Gábor, Papp Ottó, Horváth Jenő.
Második sor: Vámosi Judit, Lebisch János, Slezák Ottó, Ujházi Béla, Hulmán István, Kirschner Mária [Magdolna].
Harmadik sor: Szibner Attila, Balogh Árpád, Tessényi István, Schmidt Judith, Perlaki Géza, Szabó Z. Árpád, Varga Ferenc.
Negyedik sor: Varga László, Kondor Imre, Pethő Rozália, Gaál Sándor, Gémes István, Kőninger Marianna, Balog Miklós, Horváth S. József

Fel

 

1976

Faipari üzemmérnök levelező tagozat

Első sor: Gilicze István, Hajas Vilmos, Váradi Péter, Nemecskó Gábor, Fodor László, Varga Sándor, Kovács József, Őze László, Ambrus Antal, Soós János, Dékány István, Csonka János, Bognár József.
Második sor: Lenkei F[aragó] Gyula, Herczeg Mihály, Scheffer László, Bálint Ildikó, Apácki [Apáczky] Károly, Apáczky Károly, Fekete Dezső, Somogyi Zsuzsa, Varga József, Juhász László, Tornóczy [Tarnóczy] László.
Harmadik sor: Tóth László [István], Kuti Géza, Brezansky Ildikó, Vargyay Péter, Alapi Ágnes, Hevesy Kálmán, Egyed Istvánné, Turza József, Kmoskó Péter.

Fel

 

1978

Faipari üzemmérnök

Első sor: Büky Gyöngyi, Pópity Csilla, Riszter János, Demény Ildikó, Horváth János [Péter], Port Lívia Domonkos Zoltán, Molnár Gabriella, Füzi Róbert.
Második sor: Németh Ferenc, Dakos István, Kovács Endre, Juhászné Czotter Klára, Vashegyi Zoltán, Horváth Lívia, Keszte Tibor, Ágoston Lajos, Almási Mihály.
Harmadik sor: Kiss József, Szalay [Szalai] Beatrix, Giefing Gábor, Gősi Zoltán, Bálint László, Barkovics László, Bebes István, Kalmár Zsuzsanna, Háznagy Tamás.
Negyedik sor: Antalfi Zoltán, Völgyi Judit, Kosztán Miklós, Udvardi Gabriella, Kuti Lajos, Vincze Lajos, Antal Judit, Kiss Sándor.

Fel

 

1979

Faipari üzemmérnök

Első sor: Kós László, Rozs Frigyes, Bognár Ignác, Limberger István, Lombos László, Tasi István, Szabó László.
Második sor: Molnár Zoltán, Zsarnay István, Márton László, Kurucz Ferenc, Sebestyén József, Drávai Gábor, Märcz Rita, Varga Miklósné.
Harmadik sor: Hajdu István, Garai István, Elek László [Benedek], Büttner Kálmán, Horváth Ildikó, Laczó Andrea, Kaszás Zoltán, Komáromi Attila, Ágnecz Ferenc.

Fel

 

1980

Faipari üzemmérnök

Első sor: Kövesdy Tibor, Páhi László, Schäfer Henrik, Pánczél István.
Második sor: Baranyi László, Ugry István, László Zoltán, Varga Zoltán, Hipságh Gyöngyi, Csorba István.
Harmadik sor: Csapó Miklós, Martinás Attila, Mézes Lajos, Emhő József, Mátyus Gyula, Kis Ágnes, Tamás József.
Negyedik sor: Nagy Gábor [Imre], Kirschner Gábor, Nagy Pál, Pál Gabriella, Angyal István.

Fel

 

1985

Faipari üzemmérnök nappali tagozat

Első sor: Budai Olivér, Kuzsel Júlia, Szajkó Benedek, Kapás Zoltán, Bélafi Mária, Újvári András, Molnár István, Németh Tünde.
Második sor: Szárnyasi János, Balássi György, Ország István, Hegedűs Sándor, Tóth Sándor, Takács Gábor, Balogh István, Bankó Imre.
Harmadik sor: Viszlai István, Nagy Gyula, Bagoly István, Nagy Tibor, Haranghy Zoltán, Nagy László, Kornek Károly, Bordás Gyula.

Fel

 

Faipari üzemmérnök levelező tagozat

Első sor: Csókási Zoltán, Ruzsa Antal, Sóki János, Borbély Sándor.
Második sor: Mezősi László, vAlbertus József, Fehér Ferenc, Hoffmann József.
Harmadik sor: Porcsin Géza, Böszörményi József, Aradvári Károly, Turóczy Tibor.
Negyedik sor: Radics János, Kertész László [Pál], Kiss Imre, Szabó István.

Fel

 

1986

Faipari üzemmérnök levelező tagozat

Első sor: Stubenvoll Péter, Szóládi Attila, Kovács László, Kovács Mária, Kovács Sándor, Feith Lénárt, Ajkay Péter, Tölgyesi István.
Második sor: Főző Ferenc, Zámbó László, Turba Lajos, Vargáné Janicsek Mariann, Cziráki Zoltán, Tátrai Béla, Szentiványi Árpád.

Fel

 

1988

Faipari üzemmérnök

Első sor: Gábor Lőrinc, Brezovich Andrea, Mész János, Lukács Ottó, Aizenpreisz Zoltán, Wallis Tamás, Szabó Árpád.
Második sor: Hankóczy Zsuzsanna, Kovács Péter, Katona Pál, Szimel Csaba, Fodor Levente, Molnár István, Gombos József.
Harmadik sor: Borbély István, Németh Kálmán, Szigedi László, Szabó János, Kovács László, Mászáros Péter, Kardos József.
Negyedik sor: Csenkei Attila, Berente László, Buday István, Kovács Károly, Ebenreich Péter, Lénárt Győző.

 

Fel

 

1990

Faipari üzemmérnök levelező tagozat 

Első sor: Kertész Géza, Üveges Lajos, Sákovics József, Blau Gábor.
Második sor: Berényi Zoltán, Fényes Péter, Domokos Lajos, Szentes Károly, Jobbágy Tamás [László], Tóth István, Erdei Olivér, Elek Gábor, Varga Gyula, Novák Miklós [Ferenc], Tóth István.

Fel

 

1994

Faipari üzemmérnök

Első sor: László János, Tátrai László, Pristyák László, Kiss Róbert, Decsov Gábor, Kovács Tibor, Molnár Endre.
Második sor: Egyed András, Izsa Endre, Gyenes Péter, Kiss Klára Annamária, Csordás Csaba, Horváth Attila, Szlávik Péter.
Harmadik sor: Fejes László, Nagy Zsolt, Rhist Csaba, Kiss Csaba, Csipkay Miklós, Mészner Attila, Szélesy Miklós.
Negyedik sor: Mucsi László, Uri Zoltán, Pálmai Ferenc, Nemes Krisztián, Fábián Attila. 

Fel

 

1997

Faipari üzemmérnök

Első sor: Ónodi Zoltán, Varga Viktória, Orlovits Norbert, Fehérvári Zsuzska [Zsuzsa], Péter Zoltán.
Második sor: Pál Attila, Varga Péter, Huber Krisztián, Horváth Péter, Könyves Balázs, Tölgyesi Levente, Balla Tibor.
Harmadik sor: Török Ádám, Makó Gábor, Schrott Tamás, Hegedűs Szilárd, Borbáth Zoltán, Nagy Gábor, Murányi Sándor.
Negyedik sor: Szondy Balázs, Major F[erenc] Viktor.

Fel