Faipari mérnök tablók

Valétálás éve szerint
    1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969
1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979
1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989
1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999
2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

 

1963

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Alpár Tibor, Boncz Ernő, Simó Áron, Császár István, Jakócs Márta, Bencsik Ilona, Ullmann Tamás, Maráz Kálmán, Kocsis Miklós,  
Második sor: Szabó István, Posch Paula, Haraszti Sándor, Magyar Ákos, Kovács Gábor, Keszthelyi Lajos, Zsombolyay Zoltán, Korek Károlyné, Kalmár Zoltán.
Harmadik sor: Somfalvi György, Frank László, Hauer Ervin.

Fel

 

1964

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Kövendy Lajos, Brlázs Mihály, Csehi István, Németh Antal, Markovics Lajos, Szemerédy János, Glatz János, Láng Miklós.
Második sor: Bakonyi Gábor, Pödör Béla, Göltl Mihály, Horváth Ferenc, Németh Alajos, Fonyódi [Rezső] Béla, Inotai László, Farkas János, Schirk József.
Harmadik sor: Mózer István, Matuszka István, Dr. Rosta György, Hargitai László, Szeles Endre, Neuwirth Edit, Vehovszky Júlia, Pieler Edit, Kákonyi Éva.

Fel

 

1965

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: P. Mészáros Ferenc, Horváth Lajos, Klein János, Winkler András, Szabó Melinda, Pajcsics József, Káldor Éva, Varvasovszky János.
Második sor: Orbay Péter, Lekics Jenő, Tanka Piroska, Heidekker György, Luka Margit, Gyurácz Sándor, Csomor Ágota, Tóth Kálmán, Jóna István.
Harmadik sor: Ferenci Rudolf, Puchmann István, Benkő János, Schőberl Miklós, Barna Imre, Szász Lajos.
Negyedik sor: Purth Miklós, Pluzsik András, Firtl József, Sinkó Zoltán, Tóth György [Géza], Hegedüs István.

1965

Faipari mérnök levelező tagozat

Első sor: Bognár Antal, Maróthy Mihály, Sajban Pál, Csik Lajos, Szegő Miklósné, Gelencsér Lajos, Fésüs Károly, Hajdu Ferenc, Pál István.
Második sor: Bagdi Jenő, Somlós Frigyes, Váczy György, Terényi János, Reményi Árpád
Harmadik sor: Harsányi István, Halus János, Tóth László, Matlák Zoltán.

Fel

 

1967

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Szendrői Csaba, Zárai Károly, Nagy Béla [Géza], Hanyvári Csaba, Ütő Csilla, Palotai Péter, Siklósi Magdolna, Takácsi-Nagy János, Csertő Györgyi, Szalay Ferenc, Helm János, Pápai László, Fehérvári Csaba József.
Második sor: Kocsis Imre, Bánlaki Péter, Molnár Zoltánné, Tóth Zoltán, Parádi Gertrud, Pataki József, Schneider Márta, Zombori István, Bognár Klára, Kósa Botond, Nagy Katalin, Nyárs József, Bakk László.

Fel

 

1974

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Winkler István.
Második sor: Bálványos László, Wagenhoffer László, Klausz Tibor, Várkonyi Gábor, Révai Zoltán, Horváth Zoltán, Németh Tamás, Balogh Sándor, Hrabovszki András, Varga Tibor, Horváth Tibor, Takáts Péter.
Harmadik sor: Barta Judit, Palotai Ferenc, Schmidt Márta, Horváth István, Radics Erika, Scholtz Imre [Viktor], Strobl Judit, Van thi Nhu Phuong, Nguyen Van Thang, Vo Thanh Minh, Nguyen Dinh Hoi, Hoang thi Thu Thuy.
Negyedik sor: Vaszkun György, Stern Zsuzsanna, Heuduska István, Schranz András, Szalai József, Szemerey Tamás, Majoros Magdolna, Tasi Judit, Tóth György, Szűcs Jenő, Déry József, Gadó János.

Fel

 

1975

Faipari mérnök nappali tagozat
Forrás: Mőcsényi Miklós

Első sor: Kardos József, Bányász Erzsébet, Nagy Miklós, Tóth Éva, Mőcsényi Miklós, Zambó Mária, Berze László, Radnóty Éva.
Második sor: Szita Zsuzsanna, Vörös Balázs, Vörös Katalin, Schügerl Sándor [János József?], Szalay Tibor [László], Gerencsér Kinga, Dvorszky László, Bernáth Imre, Tomor Katalin, Bárány András,
Harmadik sor: Börzsei [Börzsey] Miklós, Koloszár Katalin, Simon László, Kékessy Mária [Márta], Ferencz Vilmos, Vámosi Ferenc, Kurucz Géza, Thien Van Dan, Fodróczy Mária [Anna].
Negyedik sor: Németh Ervin, Kollwentz Gábor, Ivacs Gábor, Köpf Jenő, Láng Elemér, Berényi Béla, Csák Katalin, Le Minh Thuan, Kóczán Irén, Jakál László.
Ötödik sor: Cserjés Péter, Szép Gyula, Czeglédy István [János], Busch Imre, Szentpály Árpád, Pethő Lajos.

Fel

 

1980

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Mészáros János, Bogár Péter, Várvizi Attila, Janács Gábor, Said Ahmed, Zólomy Miklós, Baracsi Erzsébet, Lángh Gábor.
Második sor: Fodor Tamás, Antal Ágnes, Hajdan Beatrix, Pap József, Nováki Tamás, Batka Zoltán, Juhász Bertalan.
Harmadik sor: Lovász Gabriella, Huczka Dezső, Vincze Mária, Tomanóczy László, Pozsár Csilla, Mózner Ágnes, Boros Károly.
Negyedik sor: Jankus Imre, Mácsik László, Kiss István, Fodor Imre, Kapcsos Sándor, Hulesch Károly, Tóth Miklós, Sprok Antal.

Fel

 

1981

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Brányi Hilda, Schmuck Antal [György], Dugonics Sándor.
Második sor: Kóbor Béla [Jenő], Borvári Ágota, Uszléber János [László], Vörös József [Ferenc], Varga Gyula, Király Béla, Sáfár István, Giordán Jenő [László].
Harmadik sor: Molnár János [Béla], Pagony Péter, Mezősi Marietta, Kubinszky Mihály [László], Rába Attila, Tasnády Gergely [Pál], Soós Mária, Oláh János [Péter].
Negyedik sor: Balázsi Miklós, Koflanovics Miklós [János], Horváth Sándor, Bihari Zoltán, Kocsis Lajos, Kádár Dániel, Veres Gábor, Tóth Tamás, Huber Mihály, Vargáné Horváth [Anna] Éva, Gyarmati Péter.

Fel

 

1982

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Megyeri László, Perkovátz Tamás.
Második sor: Igmándy György József, Serényi Gábor.
Harmadik sor: Csóra Marianna, Dégi Zoltán [Géza], Bodor Antal, Harsányi Géza, Kaposi László, Tomon Sándor, Csenár Márta.
Negyedik sor: Sagmeister József, Vincze Csaba [József], Irmes István, Németh István, Horváth László, Krisch János.
Ötödik sor: Koros András, Baksa Károly †, Nagyné Patonai Katalin, Bakó Tibor, Németh János.
Hatodik sor: Gálos József, Borbás Dénes

Fel

  

1983

Faipari mérnök nappali tagozat
Forrás: Sőregi Zsolt

Első sor: Boros Gábor valéta elnök, Jaczkóné Völgyes Ildikó, Várvizi Attiláné, Tóth Anna, Koczkáné Zalka Zsuzsanna, Tóthné Tusay Éva, Semetke Gabriella, Libicz Beáta.
Második sor: Major Zsolt, Bartucz Attila, Kiss Tamás, Pauer Károly, Fejér Gábor, Barta József, Szabados Tibor, Németh Tibor.
Harmadik sor: Karsai Miklós, Sebők Zoltán, Bellovits Géza, Orbán Géza, Dékány János, Sőregi Zsolt, Kaliba Mihály, Ujfalusy Gábor.
Negyedik sor: Farkas Gábor, Doribán Géza, Bálint László, Baracskai Sándor, Szollár Nándor, Dancsi József, Mihályi Béla, Plangenauer László.

Fel

1984

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Kalmár Sára, Borbás Dezső, Aradi László, Seregély Csaba, Csanády Viktória, Ördög István, Kovács Csaba, Rohr Kerstin, Horváth Gyula.
Második sor: Zubály Mihály, Schürer Angela, Kovács Sándor, Cserteiné Filó Ágnes, Dobos Gyula, Kiss Piroska, Szita Péter, Mezősi György.
Harmadik sor: Láng Sándorné, Molnár András, Grossmann Kathrin, Simon Gábor, Salamon Edit, Stubenvoll András, Fischer Christel, Durugy András.
Negyedik sor: Mertshenk Frank, Zechner Ernő, Cselikovics János, Tranta Károly, Körmendy Gábor, Sever József, Oroszi István, Petik István.

Fel

 

1985

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Vári András, Nagy Lajos, Nagy Endre, Varga István, Boros János, Gáspár András.
Második sor: Nagy Lajos, Üveges Csaba, Batári Béla, Cselikovics Jánosné, Pfaff Ferenc, Mihály Zsolt,
Harmadik sor: Niedermüller Gábor, Vecseri Antal, Póka Teodóra, Kiss István, Bakó Judit, Szabó Lajos.
Negyedik sor: Szakál Sándor, Vida Katalin, Keszericze Jenő, Fülöp Kálmán, Hegyi Tamás, Szénászki Mihály.

 

Fel

 

1990

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Kiss Árpád, Varga Viktória, Tóth László, Mészöly Eszter, Tatai Róbert, Bakonyi Árpád, Németh Károly, Baboss Miklós, Hajdú Melinda.
Második sor: Gál Gyula, Horváth Ferenc, Szegedi László, Palotai Péter, Németh Mihály, Győri Tibor, Csóka Imre, Sugár Zsuzsanna.
Harmadik sor: Rendes István, Lehóczki Attila, Wachter Zoltán, Wünschittel Uta, Barton Attila, Imrik Péter [Tamás], Rigó Róbert, Németh Győző [Zoltán].
Negyedik sor: Wohner Miklós, Patkós István, Leitol Csaba, Bényei Emil Zsolt, Ambrus Anikó, Márkus Zoltán, Bernstein Uta, Hőbör Tamás.

Fel

 

1995

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Füle Ferenc [Attila], Kazó Gábor, Tömpe Zoltán, Szmola Botond, Kovács László, Diénes István, Németh Pál [Levente], Pahola Géza, Németh László, Páli Tamás.
Második sor: Zombori Balázs, Farkas Ágnes, Fábián Márta, Novák Márta, Maszlag Albert, Borsits András, Moravcsek Katalin, Gyarmati György, Mucsiné Horváth Zsuzsanna, Várhelyi Gabriella, Varga Anikó, Varga László, Makove [Ferenc] Zsolt, Fakan Dénes.
Harmadik sor: Dén József, Berecz Andrea, Farkas István, Farkas Enikő, Szalma Ilona, Nagy Krisztina, Száva Tünde, Varga Beáta [Krisztina], Práznek Tímea.
Negyedik sor: Eőry Györgyi, Farkas László, Lászlóffy Péter.
Ötödik sor: Baude Jana, Mágó László, Hanyvári Attila, Horváth Gábor, Horváth Csaba, Szilágyi Sándor, Kovács Kálmán [Attila], Bognár Bogát, Sarnek Zsolt.

Fel

 

1996

Faipari mérnök

Első sor: Vécsei Ferenc, Vakály Miklós, Farkas István, Kis Tamás, Nemes Bálint, Busa Donát.
Második sor: Szőke Tünde, Varró Zoltán, Kánnár Antal, Eberhardt Gábor, Vörös Norbert, Buzogány Ildikó, Fülöp Tamás, Sirály Péter, Fazekas Lehel, Kovács András.
Harmadik sor: Vendel Zsolt, Pásztory Zoltán, Vereczkei Csaba, Mándli Zsolt, Újvári Eszter, Zsiday János, Varga István, Kun László, Keresztfalvi Péter, Ferencz Ernő

Fel

 

2003

Faipari mérnök nappali tagozat

Első sor: Kovács Zoltán, Márton Béla, Kozák Szabolcs, Ábrahám József, Markó Gábor, Bángyörgyi Zoltán [Ákos], Bális Gabriella, Dettre Kadosa, Bencsik Pál, Horváth Imre.
Második sor: Horváth László, Sáfián Ákos, Penkalo Oxána, Németh Katalin, Egyed Máté, Konyári György, Vágó József, Horváth-Szováti György, Kovács Zoltán, Zambó Péter.
Harmadik sor: Segesdy Ferenc, Balogh Zsolt [József], Németh Péter [István], Bősze Lajos, Vígh Károly, Pál István, Szaradics Zsolt, Schalbert Erik [László], Nagy Zoltán [István], Kókai Tamás.

Fel